(94) 37 210 91 wew. 31

mail-ico

biuro@ap.szczecinek.pl

akademia piłkarska szczecinek Rocznik 2012
21.05.2022 rocznik 2012 (trener Dorian Pacałaty/Dariusz Kowalski) uczestniczył w II Turnieju Piłkarskim o Puchar Starosty Szczecineckiego.

Unia Białogard.

Choć w tym dniu pogoda nie rozpieszczała nasi zawodnicy reprezentowali świetnie dwie drużyny!
Jeden zespół zajął 3 miejsce w całym Turnieju i w Lidze Mistrzów. Natomiast drugi zespół zajął pierwsze miejsce w Ekstraklasie, a w całym turnieju zajął 7 miejsce.

Nasz rocznik reprezentowali: Bartek Hinc, Stanisław Fabisiak, Ksawier Git-Gherke, Nikodem Rutkiewicz, Mikołaj Czerwiński, Karol Pryczek, Tymon Wypych, Kacper Kacprzak, Filip Ćwikliński, Michał Dubiecha, Szymon Niedzielin, Michał Purgal, Mateusz Piotrowski, Oliwier Żemło, Nikodem Szcześniak, Antek Żukowski, Jędrej Nerć, Sebastian Zawada
.
Na koniec turnieju zostały przydzielone różne indywidualne nagrody gdzie 3 statuetki odebrali nasi piłkarze
Najlepszy Strzelec Turnieju - Karol Pryczek.
Najlepsi zawodnicy swojej drużyny - Kacper Kacprzak i Szymon Niedzielin

W niedzielę 23.05 wyruszyli na kolejne granie do Wałcza pod patronem #pierwszapiłka.
Tym razem zawodnicy pod czujnym okiem trenera Darka Kowalskiego rozegrali 4 spotkania po 15 minut.

Oprócz naszej drużyny wystąpili także:
MUKS Orzeł Wałcz
Mirstal –Lotnik Mirosławiec
SP Junior Kalisz Pomorski.

Weekend nie oszczędzał naszych zawodników jeśli chodzi o pogodę, ale najważniejsze, że zawodnicy niezależnie od warunków atmosferycznych chcą po prostu grać i cieszyć się piłką.

Reprezentowali nas: Jakub Nowacki, Sebastian Dziuba, Kacper Glanc, Antek Żukowski, Sebastian Zawada, Szymon Rzeźnik, Filip Ćwikliński, Szymon Niedzielin, Nikodem Szcześniak i wspierający z rocznika 2013 Mateusz Jabłoński.